עיצוב גנים

בניית בית הינו פרוייקט חיים, אנו בוחרים בקפידה את האדריכל ובעלי המקצוע שיעזרו לנו לממש את חלומותיינו. באותה מידה חשוב לדאוג לסביבת הבית וליצור גינה מטופחת וראויה. בעזרת תכנון גינות נכון, נוכל ליצור עבורכם:

גינה עם אווירה, גינה המותאמת לצורכיכם, גינה המבטאת את חלומכם, גינה נעימה ונאה למראה. גינה המדברת באותה שפה עיצובית של ביתכם. תוך התחשבות בסגנונכם וניצול מקסימלי של פוטנציאל השטח, נגשים עבורכם חלום ירוק של גינה יפה ומטופחת,המקיימת דיאלוג אמיתי בין חוץ לפנים הבית.

איך מתבצע עיצוב גינות נכון?

כשאנו ניגשים לתכנון עיצוב הגינה, אנו מתחשבים בגורמים רבים.עיצוב גינות ייחודי ומקוריראשית אנו מגיעים לשטח הבית ובודקים את תנאי הטופוגרפיה, כיוונים, קרבה לים, וגורמים נוספים בהם צריך להתחשב כשניגשים לתכנון גינה. לאחר שיחה עם המשפחה הבונה והגדרת רצונותיהם, אנו מתכננים בקפידה את אופי הצימחייה, שילוב החומרים השונים, מערכות השקייה חסכוניות במים, מיקום תאורת הגינה, פינות ישיבה, אזורי אירוח, אזורים אינטימיים , פינת ברביקיו ועוד. ודואגים שכל האלמנטים יצרו יחדיו הרמוניה ויוקרה.

קונספט - כל תכנון בית מתחיל ברעיון עיצובי המנחה את האדריכל מתחילת הפרוייקט ועד סופו, כך גם בתכנון עיצוב הגינה, אנו מתחילים בחשיבה והגדרת סגנון הגינה הרצוי,אנו מתאימים את סוג הצימחייה,מיקום וגודל העצים, ומשלבים את כל האלמנטים השונים שבסביבת הבית עד לקבלת גינה יפה ומעוצבת כרצוי. גם תכנון וגם עיצוב גינות מקצועי יאפשר לכם להנות מגינת ביתכם בצורה מקסימלית.

קיימים מספר סגנונות לעיצוב גינת ביתכם: מודרני, כפרי, ים תיכוני, אקלקטי, אירופאי ועוד - אנו בלבנדר מתכננים ומעצבים גינות בסגנונות שונים, בהתאמה לרצונכם ובתאום מלא עם אדריכל הפרוייקט. אימרו לנו  כל רעיון שעולה בראשכם, כל פנטזיה שתרצו לממש בגינת ביתכם ואנו ניצור עבורכם את גינת החלומות שתמיד רציתם.

הגינה היא חלק בלתי נפרד משטח הבית המשמשת אותנו גם כמקום בילוי ומשחק לילדים, גם לאירוח וגם כמקום איטימי ומקום למנוחה. אנו צוות לבנדר ניצור עבורכם חויית גינה מושלמת ופונקציונאלית המשלבת יופי הרמוניה פרקטיות ויוקרה.

תהליך תכנון גינה – לבנדר

אנו מלווים את לקוחותינו החל משלבי התכנון הראשוני של פיתוח השטח ועד לסיום הפרוייקט כולו. אנו מתכננים ומעצבים גינות ברמת גבוהה עם ניסיון עשיר וחדשני בתחום הקמת הגינות. נשמח לערוך עמכם פגישת הכרות ראשונית ולתת מענה לתכנון ועיצוב גינת ביתכם.

לבנדר, חברה לתכנון ועיצב גינות,מעמידה לרשותכם אנשי מקצוע ואדריכלי נוף שילכו איתכם ועם החלום שלכם כל הדרך, עד ליצירת הגינה המשולמת עבורכם !

מעל 25 שנות ניסיון, מעל 2000 פרוייקטים.
צור קשר!

כל הזכויות שמורות לחברת לבנדר תכנון ועיצוב גנים בע"מ © 2014 

אייקון בניית וקידום אתרים
בניית וקידום אתרים
stg קידום אתרים
קידום אתרים